Kontakt

HS Certifiering AB har verksamhet över hela Sverige.
Kontakta det kontor som ligger närmast dig.
Det går även bra att kontakta oss på info@hscertifiering.se
 

Huvudkontor


Flottiljvägen 18
392 41 Kalmar
Telefon 0480-156 70
Fax 0480-290 46
info@hscertifiering.se
 
 

Certifieringsassistent/ Kundkontakt


Maria Bergqvist
Flottiljvägen 18
39241 Kalmar
telefon: 0480-156 70
 
 

VD HS Certifiering


Anna Broekman
Drottninggatan 95B (besöksadress)
113 60 STOCKHOLM

Mobil:076-119 52 03
E-post: anna.broekman@hscertifiering.se

 image
 

Kvalitet & Operativ Chef


Lina Floer
Varholmsgatan 2C
414 74 Göteborg
Tel: 0766-27 65 33
lina.floer@hscertifiering.se 
 

Kalmar/Blekinge


Anders Hjorth
Flottilvvägen 18
39241 Kalmar
telefon:0768-79 15 24
anders.hjorth@hscertifiering.se
 

Skåne/Blekinge


Sofie Sundgren
Råby 2003
242 92 Hörby
Mobil:0729-835591
sofie.sundgren@hscertifiering.se

 image
 

Stockholm


Karin Bergkvist
Box 451 57
104 30 STOCKHOLM
Tel:070-283 02 18
mail:karin.bergkvist@hscertifiering.se
besöksadress:
Drottninggatan 95b
113 86 Stockholm
 image

 

Jönköping/Kalmar/Östergötland


Andreas Erlandsson
Lasarettsgatan 11C
574 32 Vetlanda
Telefon 0734-32 29 17
andreas.erlandsson@hscertifiering.se

 image

Gotland



Hans-Jörgen Wallin
Anga Suderbys 824
628 72 Katthammarsvik
Telefon 0768-11 23 00
hans-jorgen.wallin@hscertifiering.se

Kent Grönström
Rone Roes 130
623 47 HEMSE
Tel:0768-79 15 28
 kent.gronstrom@hscertifiering.se


Sofie Ahlström (Föräldraledig)
Fröjel Alstäde 525
623 55 Klintehamn
Telefon: 070-2072473   sofie.ahlstrom@hscertifiering.se

 HS certifiering Ekologisk certifiering Växt 2
 

Östergötland Sörmland


Mikael Fast
Klustervägen 13
590 76 Vreta Kloster
Tel: 070-535 88 59
mikael.fast@hscertifiering.se

Ulrika Stark
Klustervägen 13
590 76 Vreta Kloster
Tel: 0761-12 16 00
ulrika.stark@hscertifiering.se
 image

Västra Götaland



Margareta Dahlén
Sjöarp 108
520 24 Blidsberg
Telefon 0768-52 97 27
margareta.dahlen@hscertifiering.se

Peter Gustavsson
St. Nockerud
54891 Hova
Tel: 072-2206628
peter.gustavsson@hscertifiering.se

Magnus Pettersson
Hyringa Anders-Olofgården
467 95 Grästorp
072-356 43 31
magnus.pettersson@hscertifiering.se
 
 HS certifiering Ekologisk certifiering Växt 3
 

Örebro län, Värmland, (sörmland)


Ulf Aronsson
Bengtsgård 3
681 92 Kristinehamn
Tel: 0727-42 99 69
ulf.aronsson@hscertifiering.se
 image

Norrbotten, Västerbotten och norra Västernorrland


Pia Månsson
Hushållningssällskapet Norrbotten-Västerbotten
Köpmangatan 2
972 38 Luleå
Tel: 0920-24 41 84
Mobil:070-203 97 13
pia.mansson@hscertifiering.se