Kontakt

Öppettider under jul- och nyår:

Telefonjour stängd 27-28 december.

Telefonjouren är öppen:
2 januari kl. 8-12.
3 januari kl. 8-12.
4 januari kl. 10-12.

God Jul & Gott Nytt År önksar vi på HS Certifiering!

HS Certifiering AB har verksamhet över hela Sverige.
Kontakta det kontor som ligger närmast dig enligt kontakter nedan.
Det går även bra att kontakta oss på info@hscertifiering.se

Revisor telefonjour öppet dagligen kl. 13-16. Ring 0480-156 70 (växel).

Kontakt Export.

Följ nyheter på Facebook och LinkedIn.

Huvudkontor


Flottiljvägen 18
392 41 Kalmar
Telefon 0480-156 70
Fax 0480-290 46
info@hscertifiering.se
Växeln har öppet alla vardagar kl. 8-16.
Lunchstängt kl. 12-13.
 

VD HS Certifiering


Anna Broekman
Drottninggatan 95B
113 60 STOCKHOLM

Mobil:076-119 52 03
anna.broekman@hscertifiering.se
 

Kvalitet & Operativ Chef


Lina Floer
Varholmsgatan 2C
414 74 Göteborg
Tel: 0766-27 65 33
lina.floer@hscertifiering.se  

Affärsområdeschef Lantbruk


Anna Grundberg
Borgeby
Borgeby Slottsväg 11
237 91 Bjärred
Tel: 076-855 14 08 anna.grundberg@hscertifiering.se

Affärsområdeschef Livsmedel & Restaurang


Anders Hjorth
Flottiljvägen 18
39241 Kalmar
Tel: 0768-79 15 24
anders.hjorth@hscertifiering.se  
 

Skåne/Blekinge


Affärsområdeschef Lantbruk


Anna Grundberg
Borgeby
Borgeby Slottsväg 11
237 91 Bjärred
Tel: 076-855 14 08
anna.grundberg@hscertifiering.se


Marcus Olsson
Borgeby Slottsväg
237 91 Bjärred
Tel: 070-829 66 75
marcus.olsson@hscertifiering.se  
 
Sofie Sundgren (Föräldraledig)
Vid frågor angående Lantbruk kontakta Anna Grundberg:
Tel: 076-855 14 08
anna.grundberg@hscertifiering.se

Vid frågor angående Livsmedel kontakta Anders Hjorth:
Tel: 0768-79 15 24
anders.hjorth@hscertifiering.se
 

Stockholm


Karin Bergkvist
Box 451 57
104 30 STOCKHOLM
Tel: 070-283 02 18
mail:karin.bergkvist@hscertifiering.se
besöksadress:
Drottninggatan 95b
113 86 Stockholm
 image

Jönköping/Växjö/Kalmar/Östergötland


Anna Kanstrup
HS Certifiering AB
Ingelstad Naturbruksgymnasiet 3
355  71 Ingelstad (Växjöområdet)
Tel: 072-973 34 90
anna.kanstrup@hscertifiering.se
 image

Kalmar/Blekinge


Affärsområdeschef Livsmedel & Restaurang


Anders Hjorth
Flottiljvägen 18
39241 Kalmar
Tel: 0768-79 15 24
anders.hjorth@hscertifiering.se
 

Gotland


Hans-Jörgen Wallin
Anga Suderbys 824
628 72 Katthammarsvik
Tel: 0768-11 23 00
hans-jorgen.wallin@hscertifiering.se

Kent Grönström
Rone Roes 130
623 47 HEMSE
Tel: 0768-79 15 28
 kent.gronstrom@hscertifiering.se


 HS certifiering Ekologisk certifiering Växt 2

Östergötland Sörmland


Mikael Fast
Klustervägen 13
590 76 Vreta Kloster
Tel: 070-535 88 59
mikael.fast@hscertifiering.se

Ulrika Stark
Klustervägen 13
590 76 Vreta Kloster
Tel: 0761-12 16 00
ulrika.stark@hscertifiering.se
 image

Västra Götaland



Margareta Dahlén
Sjöarp 108
520 24 Blidsberg
Tel: 0768-52 97 27
margareta.dahlen@hscertifiering.se

Peter Gustavsson
St. Nockerud
54891 Hova
Tel: 072-2206628
peter.gustavsson@hscertifiering.se

Magnus Pettersson
Hyringa Anders-Olofgården
467 95 Grästorp
Tel: 072-356 43 31
magnus.pettersson@hscertifiering.se
 
 HS certifiering Ekologisk certifiering Växt 3

Örebro län, Värmland, (sörmland)


Ulf Aronsson
Bengtsgård 3
681 92 Kristinehamn
Tel: 0727-42 99 69
ulf.aronsson@hscertifiering.se
 image

Norrbotten, Västerbotten och norra Västernorrland


Pia Månsson
Hushållningssällskapet Norrbotten-Västerbotten
Köpmangatan 2
972 38 Luleå
Tel: 0920-24 41 84
Mobil:070-203 97 13
pia.mansson@hscertifiering.se